Monday, April 27, 2015
دیتاسنتر های وب با فراهم کردن فضايی منطبق بر استانداردهای جهانی و حرفه‌ای اين صنعت، امکان اجاره فضا را در داخل کشور برای سازمان‌ها و موسسات بزرگ فراهم کرده است.سازمان‌ها و موسساتی که سرور ها و تجهیزیات خود را پيکر بندی کرده اند اما براي نگهداری آنها و تامين منابع مورد نياز مثل برق، اينترنت امن پر سرعت، فضای مناسب و غیره، با مشکل مواجه هستند، می توانند از اين سرويس های وب استفاده کنند.
بعضي از موسسات با صرف وقت و هزينه بسيار تلاش کرده اند که فضای مناسب را خود به وجود آورند اما در بيش‌تر موارد به نتيجه دلخواه نرسيده اند لذا به جای مصرف هزينه ای گزاف برای نگهداری سرور، استفاده از خدمات يک مرکز داده ايمن باعث کاهش چشمگير هزينه ها و البته افزايش چشمگير سطح کاربری و دسترسی پذيری است.
می توان با بهره‌گيری از فضای مجهز به امکانات پيشرفته امنيتی، تهويه هوا و کنترل رطوبت، فضاهای اختصاصی براي قرارگيری سرورها، سيستم‌های پيش‌گيری از آتش‌سوزی، سيستم تامين برق اضطراری و موارد دیگر که در مرکز داده  های وب ارائه می شود، از قرار گرفتن سرورها در مکانی مناسب اطمينان حاصل کرد
 .


سیستم سرمایش و تهویه هوا (HVAC) :

سیستم سرمایشی استفاده شده بر اساس Downflow می باشد. در این حالت تجهیزات سرمایش Emerson سری Liebert هوای سرد و بدون رطوبت را به زیر کف کاذب دمیده و از جاهای مشخص (از زیر کف رک) به سمت بالا با فشار پرتاب می شود و تجهیزات هوای سرد را از جلو مکیده و بعد از خنک کردن خود هوا گرم را از پشت خارج می کند و هوا گرم از پشت رک به سمت بالا حرکت می کند و از طریق سقف این هوای گرم مکش می شود(ایجاد راهروی سرد و گرم).

سیستم توزیع و کنترل برق اضطراری :

سیستم برق اضطراری بدین گونه طراحی شده که دو UPS 60kVA تنها برای دیتا سنتر در نظر گرفته شده و UPSهای برق ساختمان جدا هستند. همچنین برای قطعی برق طولانی دو ژنراتور هر کدام با توان 200 kVA تعبیه شده که در زمان قطعی بصورت خودکار روشن و وارد مدار می شود.برای تامین برق با قطعی یک هفته مخزن گازوییل 6000 لیتری نیز تعبیه شده است. « برگشت

تمامی سرویسها و خدمات ما شامل پشتیبانی 24 ساعته، دسترسی از راه دور، کنترل پنل مدیریت سرور به صورت مستقل از سرور و سرویس ایمیل مانیتورینگ میباشد.

همین حالا تماس بگیرید021 29402820

کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت داده گستر عصر نوین میباشد. هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد.

خانه | ناحیه کاربری | نقشه سایت | تماس با ما | درباره ما